Paní Monice se splnil sen
Po letech života a práce v Praze se paní Monika rozhodla vrátit do svého rodného města, aby byla blíže své rodině, zejména svému milovanému vnukovi.
Rozhodla se zrekonstruovat svůj starý panelákový byt, který dosud pronajímala, a nastěhovat se tam.
Koukněte, jak vypadá její nový domov, který je nejen krásný, ale především funkční a ergonomický s ohledem na její osobní proporce a potřeby.
Paní Monika také napsala krásnou referenci, kterou si můžete přečíst níže. Její slova jsou pro nás velkým povzbuzením a potvrzením, že má práce má smysl.
„Měla jsem tu čest spolupracovat s Veronikou Málkovou a Monikou Bílou, kterou jsem požádala o návrh rekonstrukce bytové jednotky, dispoziční řešení. Od prvního setkání mne nadchla svou kreativitou, profesionalitou a schopností porozumět všem potřebám a požadavkům.
Během celého procesu prokázala skvělý cit pro detail, estetiku a funkčnost. Byla flexibilní, vždy otevřená zpětné vazbě a přicházela s inovativními řešeními, která posunula projekt na vyšší úroveň.
Výsledkem je design, který nejen skvěle vypadá, ale také plně odpovídá požadavkům a získal pozitivní ohlasy od rodiny a přátel. Spolupráce byla efektivní, inspirující a bezproblémová.
Veroniku mohu vřele doporučit každému, kdo hledá talentovanou a spolehlivou designérku s profesionálním přístupem.“
